<
Şansımı Seveyim izle
8.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.0 /10 (2)
5.0 IMDB Puanı 1 Yorum 6,062 Görüntülenme

Şansımı Seveyim izle

Şansımı Seveyim izle, Şansımı Seveyim full hd izle Çevresinde şansızlığı ile bilinen Sebahattin, yaşadığı talihsiz olayların ardından doğup büyüdüğü mahalleye geri döner.Bunu öğrenen mahalleli, başlarına iş gelmesinden korkar.Kaderinin böyle olduğuna Şansımı Seveyim izle kabullenen Sebahattin, mahallede Yaprak ismindeki Şansımı Seveyim kadınla tanıştığı zaman şansının döndüğünü fark eder.

Şansımı Seveyim izle

Şansımı Seveyim, Çevresinde şanşsızlığı ile bilinen Sebahattin, yaşadığı birçok talihsizliğin sonunda büyüdüğü mahalleye geri döner. Sebahattin'in mahalleye dönmesi ile bütün mahalleli başlarına yine birçok iş açılacağını düşünerek endişeye kapılır. Kaderine boyun eğen Sebahattin, mahallede tanıştığı Yaprak sayesinde şansının döndüğüne inanır. Fakat her şey bu kadar kolay olmaz. Yaprak, yıllar önce ahını aldığı Durmuş'un kız kardeşidir ve Sebahattin'i kabul etmek için ona bir şart sunar. Sebahattin'in kendisini Durmuş'a affettirmesini ister. Sebahattin, kaderini değiştirmek ve Yaprak'ın kendisini kabul etmesini sağlamak için en yakın arkadaşı İzzet ile plan yapmaya başlar.

Şansımı Seveyim Full HD izle

Başrollerinde Cem Gelinoğlu, Gökhan Kıraç, Zeynep Tuğçe Bayat ve Zerrin Sümer'in yer aldığı 'Şansımı Seveyim' filminin senaryosunu Ferhat Ergün kaleme alırken, yönetmenliğini ise Ender Mıhlar üstleniyor.


 

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

fantazi giyim

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Sansimi Seveyim

  Yayın Tarihi:

  25 Ağustos 2017

  Senaryo:

  Ferhat Ergün

  Yorumlar (1)