Game Of Thrones 1.Sezon 1.Bölüm izle
8.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.0 /10 (1)
1 Yorum 1,346 Görüntülenme

Game Of Thrones 1.Sezon 1.Bölüm izle

Game Of Thrones 1.Sezon 1.Bölüm izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle George R.R. Martin’in milyonlarca satan kitabının ilk bölümünden uyarlanan harika bir orta dünya dizisi. Buz ve Ateşin dansı kitap serisinden uyarlanmaya başlayan Amerika’da bir anda çok popüler bir hal aldı. İzleyen insanlar dizinin yeni bölümlerini yayınlamasını iple çekmeye başladı. Taht oyunları adı verilen sezonun ilk bölümünde Winter is Coming etiketi ile dizi severlerin beğenisine sunuldu. Geniş oyuncu kadrosu ve yüksek maliyetli yapımıyla belki de televizyon tarihinin en çok seyredilen dizilerinden birisi haline geleceği tahmin ediliyor.
Uzun bir kitap serisinde Televizyona uyarlanan yapım izleyenler tarafından ilk bölümünden itibaren tam not alacağı söyleniyor. Game Of Thrones 1. Sezon 1. Bölüm izle bölümünde dizinin ana teması anlatılmaya çalışılıyor. Westeros kıtasında bulunan Yedi Krallığın uzun bir yaz döneminden çıkarak kışın yaklaşmasının başlamasını konu alarak başlıyor. Kral Robert Baratheon, Eski Kralın Elinin ölmesi üzerine Lord Eddard Stark’tan bu boşluğu doldurmasını istemesiyle başlıyor.

ALTERNATİF KAYNAKLARI VE DİL SEÇENEĞİNİ PLAYERİN SOL ÜSTÜNDEN SEÇEBİLİRSİNİZ, FİLMLER AÇILIRKEN BEKLEMEYİ İHMAL ETMEYİN. …FİLMCİ BABA İYİ SEYİRLER DİLER.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)